ماژول فیبرنوری سیسکو X2-10GB-LRریفر - بازسازی شده

گارانتی : گارانتی اصالت کالا 

۱,۹۱۷,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبرنوری سیسکو X2-10GB-LR

 

این فرستنده گیرنده X2 سازگار با Cisco® X2-10GB-LR با استفاده از طول موج ۱۳۱۰ نانومتر از طریق یک اتصال دهنده SC، توان ۱۰GBase-LR را تا ۱۰ کیلومتر از طریق فیبر تک حالته (SMF) ارائه می دهد. این فرستنده و گیرنده قابل تعویض با قابلیت نصب آسان، برنامه‌ریزی شده که در زمان روشت بودن دستگاه قابلیت اتصال را دارد.

 

مشخصات X2-10GB-LR

مشخصات X2-10GB-LR

عمومی
نوع وسیله ماژول فرستنده گیرنده X2
فاکتور فرم ماژول پلاگین
شبکه سازی
فناوری اتصال سیمی
نوع کابل کشی ۱۰GBase-LR
پروتکل پیوند داده ۱۰ گیگ
نرخ انتقال داده ۱۰ گیگابیت بر ثانیه
طول موج نوری ۱۳۱۰ نانومتر
حداکثر فاصله انتقال ۶.۲ مایل – ۱۰ کیلومتر
استانداردهای منطبق IEEE 802.3ae

ماژول شبکه سیسکو X2-10GB-LR

فرستنده گیرنده سیسکو® X2-10GB-LR سازگار با TAA 10GBase-LR X2 (SMF, 1310nm, 10km, SC, DOM)

برچسب:
مشخصات کلی
وزن 10000 g
ابعاد 70 × 50 × 30 cm
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبرنوری سیسکو X2-10GB-LR”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    نقاط قوتگارانتی مناسب - قیمت عالی -      
    نقاط ضعفندارد

    گارانتی مناسب 10.0