سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960-24PC-Lریفر - بازسازی شده

برند سیسکو شناسه محصول: 10158 دسته: ,
گارانتی : گارانتی اصالت کالا 

۳,۴۴۴,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ شبکه PoE سیسکو ۲۴ پورت WS-C2960-24PC-L

 

WS- C2960-24PC-L یکی از سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960 می باشد. این سری از صدا، ویدئو، داده و دسترسی بسیار امن پشتیبانی می کند. آنها همچنین با تغییر نیازهای کسب و کار شما، مدیریت مقیاس پذیر را ارائه می دهند. ویژگی‌های مشترک عبارتند از: امنیت پیشرفته از جمله Cisco TrustSec برای ارائه احراز هویت، کنترل دسترسی، و مدیریت خط‌مشی امنیتی، گزینه‌های عملکرد اترنت چندگانه سریع یا گیگابیتی، Cisco EnergyWise برای مدیریت انرژی، مدیریت شبکه مقیاس‌پذیر.

 

مشخصات WS-C2960-24PC-L 

 

کد محصول WS-C2960-24PC-L
نوع محوطه قابل نصب روی قفسه – ۱U
مجموعه ویژگی پایگاه LAN
رابط های Uplink ۲ پورت دو منظوره (۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ یا SFP).
پورت ها ۲۴ پورت اترنت ۱۰/۱۰۰ PoE
توان عملیاتی ۶.۵  Mpps
Backplane Capacity ۱۶ گیگابیت بر ثانیه
DRAM ۶۴ مگابایت
ابعاد ۱.۷۳ x 17.5 x 9.3 اینچ.
وزن بسته بندی ۹.۵ کیلوگرم

 

 برخی از لوازم جانبی WS-C2960-24PC-L که همراه این دستگاه میتوان تهیه کرد :

 

مدل ها شرح
GLC-LH-SM GE SFP، کانکتور LC فرستنده گیرنده LX/LH
GLC-SX-MMD ماژول فرستنده گیرنده ۱۰۰۰BASE-SX SFP، MMF، ۸۵۰ نانومتر، DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 کابل کنسول ۶ فوت با RJ45 و DB9F

 

 

برچسب:
مشخصات کلی
وزن 1000 g
ابعاد 30 × 30 × 20 cm
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960-24PC-L”

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی
    نقاط قوتگارانتی مناسب - قیمت عالی -      
    نقاط ضعفندارد

    گارانتی مناسب 10.0