ماژول فیبر نوری SFP-10G-SROEM

برند سیسکو شناسه محصول: 10079 دسته: , ,
گارانتی : گارانتی اصالت کالا به همراه 18 ماه گارانتی طلایی شبکه پردازان ویستا
۹۸۸,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی

معرفی محصول :

 

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

SFP Transceiver Module Cisco SFP-10G-SR SFP مخفف Small Form-Factor Pluggable بوده و استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه می باشد که امکان اتصال انواع فیبر نوری و حتی سیم مسی را برای روتر ها و سوئیچ های سیسکو که قابلیت پشتیبانی از ماژول فیبر نوری های SFP را دارند به ارمغان می آورد. SFP همچنین از برتری بالایی به دلیل امکان Hot Plug، برخوردار است، بدین معنی که میتوان ماژول را در زمان روشن بودن روتر یا سوئیچ خارج و تعویض نمود.

 

ویژگی ها :

  • ابعاد این ماژول ها ۵ x 13.4 x 56.5 میلی متر
  • ماژول های سری SFP سیسکو معمولا وزن ۷۵ گرم 
  • سازگاری با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP
  • سرعت انتقال : ۱۰Gbps
  • حداکثر فاصله مورد پشتیبانی : ۳۰۰m

 

Cisco SFP-10G-SR
The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface
(FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Using
۴۷۰۰MHz*km MMF (OM4), up to 400m link lengths are possible.

برچسب:
مشخصات کلی
وزن 1000 g
ابعاد 20 × 22 × 10 cm
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR”

دیدگاهها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی